Ładowanie...

Ostatni czwartek w sierpniu (galeria zdjęć)

Ostatni czwartek w sierpniu (galeria zdjęć)
To był już ostatni w wakacje czwartkowy jarmark. Przed nami jeszcze tylko jedna sobota oraz niedziela i powitamy wrzesień.

Rodzimych turystów już mniej, niektórzy wrócili do domów, inni zapewne się do powrotu szykują. Na placu wciąż jednak słychać język słowacki, czyli język naszych stałych gości, którzy doskonale wiedzą, że większego wyboru towarów nigdzie nie znajdą.

Już dziś serdecznie zapraszamy na jarmark sobotni oraz na - ostatnią w sierpniu - niedzielną giełdę samochodową, której - jak zawsze - towarzyszyć będą jarmark oraz targi staroci.


Co u nas nowego
Bez deszczu i z żołnierzami (galeria zdjęć)
Jutro - według kalendarza - pierwszy dzień jesieni, my natomiast z utęsknieniem wyczekujemy jesiennego sezonu handlowego.
Jesienny sezon za pasem (galeria zdjęć)
Coraz więcej na naszym jarmarku zniczy i wiązanek, co oznacza, że sezon jesienny zbliża się wielkimi krokami, a nasi goście myślą już o 1 listopada. Dziś znowu ich nie brakowało.
Słowaccy goście nie zawiedli (galeria zdjęć)
Dziś Matki Boskiej Bolesnej, patronki Słowacji, a więc święto u naszych południowych sąsiadów. I tak, jak się spodziewaliśmy, słowackich gości na naszym jarmarku naprawdę sporo.
^