Ładowanie...

Październik wciąż jak z marzeń (galeria zdjęć)

Październik wciąż jak z marzeń (galeria zdjęć)
Wyczekany październik - najlepszy dla handlu „pod chmurką” miesiąc w roku - nadal nas nie zawodzi.

Choć dzisiejszego jarmarku do tego z ostatniej i przedostatniej soboty trudno porównać - czwartki w końcu pod względem gości zawsze są słabsze - to jednak w alejkach wciąż spory tłumek. Największym zainteresowaniem cieszyły się dziś kwiaty i znicze. I nie dziwota, już tylko dwa jarmarki pozostały Słowakom na zrobienie zakupów przed „Wszystkimi Świętymi”.

Do ostatniego numeru rozszedł się też - tyle, że wśród naszych kupców - „Tygodnik Podhalański” z kolejnym, 56. już wydaniem naszej „Gazety Targowej”. Kto nie kupił na placu i w galeriach, może to zrobić do środy w sklepach i kioskach na całym Podhalu.

Przed nami kolejna sobota i mamy nadzieję, że podobna będzie do dwóch poprzednich. Zwłaszcza, że złota polska jesień trwa, pogoda do odwiedzin na naszym targu pojutrze również ma być wymarzona.


Co u nas nowego
Znowu czekamy na sobotę (galeria zdjęć)
Mroźny, słoneczny poranek, gości niestety niewielu, ale tego handlujący się dziś spodziewali, więc narzekania większego nie było.
Z choinką, gośćmi i Mikołajem (galeria zdjęć)
Mrozik, śnieg, choinka, Święty Mikołaj i znowu rzesze gości. Nasz jarmark już w pięknej, świątecznej szacie.
Aż chciało się pracować! (galeria zdjęć)
Rano lekki mrozik, potem już temperatura dodatnia, za to cały dzień w pięknym słońcu. Aż chciało się dzisiaj pracować na naszym targu „pod chmurką”.
DOJAZD DO TARGOWICY
^