Ładowanie...

Październik wciąż jak z marzeń (galeria zdjęć)

Październik wciąż jak z marzeń (galeria zdjęć)
Wyczekany październik - najlepszy dla handlu „pod chmurką” miesiąc w roku - nadal nas nie zawodzi.

Choć dzisiejszego jarmarku do tego z ostatniej i przedostatniej soboty trudno porównać - czwartki w końcu pod względem gości zawsze są słabsze - to jednak w alejkach wciąż spory tłumek. Największym zainteresowaniem cieszyły się dziś kwiaty i znicze. I nie dziwota, już tylko dwa jarmarki pozostały Słowakom na zrobienie zakupów przed „Wszystkimi Świętymi”.

Do ostatniego numeru rozszedł się też - tyle, że wśród naszych kupców - „Tygodnik Podhalański” z kolejnym, 56. już wydaniem naszej „Gazety Targowej”. Kto nie kupił na placu i w galeriach, może to zrobić do środy w sklepach i kioskach na całym Podhalu.

Przed nami kolejna sobota i mamy nadzieję, że podobna będzie do dwóch poprzednich. Zwłaszcza, że złota polska jesień trwa, pogoda do odwiedzin na naszym targu pojutrze również ma być wymarzona.


Co u nas nowego
Jarmark ze słońcem i „Gazetą Targową” (galeria zdjęć)
Skromnie pod względem gości, ale za to przy pięknej pogodzie - tak wyglądał na naszym jarmarku czwarty styczniowy czwartek.
Styczniowa sobota wreszcie z gośćmi (galeria zdjęć)
Wreszcie poprawa pogody, a więc i więcej gości. Powodów do narzekania na dzisiejsze handlowanie nasi kupcy mieć nie powinni.
Połowa stycznia za nami (galeria zdjęć)
Choć jarmark nadal skromny, to jednak gości już więcej niż na początku stycznia. I wreszcie nie lało nam na głowy.
DOJAZD DO TARGOWICY
^