Ładowanie...

Pożegnanie starego roku (galeria zdjęć)

Pożegnanie starego roku (galeria zdjęć)
Pożegnaliśmy dziś na naszym targu 2021 rok. Kolejny jarmark - już w roku przyszłym. Wszyscy mamy nadzieję, że będzie lepszy, że pandemia przestanie szaleć, że alejki znów zapełnią się klientami.

Dziś pod względem gości było skromnie - ruch koncentrował się w głównej alei i przy ul. Targowej - co akurat nie dziwi - jarmarki między Bożym Narodzeniem a nowym rokiem nigdy w klientów nie obfitowały.

W sobotę święto - 1 stycznia 2022, już dziś zapraszamy natomiast na niedzielę, czyli tradycyjną giełdę samochodową, połączoną z targami staroci, a na kolejny jarmark - w czwartek, 6 stycznia.

Naszym Gościom i Kupcom raz jeszcze życzymy Dobrego Nowego Roku.


Co u nas nowego
Bez deszczu i z żołnierzami (galeria zdjęć)
Jutro - według kalendarza - pierwszy dzień jesieni, my natomiast z utęsknieniem wyczekujemy jesiennego sezonu handlowego.
Jesienny sezon za pasem (galeria zdjęć)
Coraz więcej na naszym jarmarku zniczy i wiązanek, co oznacza, że sezon jesienny zbliża się wielkimi krokami, a nasi goście myślą już o 1 listopada. Dziś znowu ich nie brakowało.
Słowaccy goście nie zawiedli (galeria zdjęć)
Dziś Matki Boskiej Bolesnej, patronki Słowacji, a więc święto u naszych południowych sąsiadów. I tak, jak się spodziewaliśmy, słowackich gości na naszym jarmarku naprawdę sporo.
^