Ładowanie...

Słoneczny jarmark zaprasza na zakupy (galeria zdjęć)

Słoneczny jarmark zaprasza na zakupy (galeria zdjęć)
Piękna, słoneczna wrześniowa sobota sprawia, że spacer po najpiękniejszym polskim jarmarku jest prawdziwą przyjemnością.

Gości w drugą sobotę września już na naszym targu więcej niż jeszcze tydzień temu, częściej słychać też język słowacki. To świadczy, że wielkimi krokami zbliżamy się do jesiennego sezonu handlowego, czyli czasu, na który nasi kupcy czekają przez cały rok. Ten najlepszy dopiero na przełomie pażdziernika i listopada, ale że aura dopisuje, to już teraz - mimo że wakacyjni turyści wyjechali do domów - gości całkiem sporo.

Przypominamy o naszych bezpłatnych parkingach - wystarczy za skrętem przy zajezdni autobusowej od strony miasta jechać ulicą Targową kilkadziesiąt metrów dalej, do terenu administrowanego przez spółkę Nowa Targowica. Bezpłatne miejsca czekają.

Już dziś zapraszamy na niedzielną giełdę samochodową, jarmark i targi staroci. Pogodę na jutro synoptycy zapowiadają nam taką, jak dziś, więc na zakupy „pod chmurką” - idealną.


Co u nas nowego
Ostatni wrześniowy czwartek w słońcu (galeria zdjęć)
Słoneczna aura i znów sporo gości - tak wyglądał ostatni czwartek września na najpiękniejszym w Polsce targowisku.
Sobota z gośćmi i deszczem (galeria zdjęć)
Choć pogoda deszczowa, gości na naszym jarmarku w przedostatnią wrześniową sobotę całkiem sporo.
Jesienny sezon nadchodzi wielkimi krokami (galeria zdjęć)
Połowa września, więc nasi kupcy powoli zaczynają wyglądać już jesiennego sezonu handlowego. Dziś mieli jego przedsmak - przy pięknej, słonecznej pogodzie alejki naszego jarmarku były pełne gości, wśród których coraz więcej naszych stałych klientów zza południowej granicy.
^