Ładowanie...

Sobota dla handlu wymarzona (galeria zdjęć)

Sobota dla handlu wymarzona (galeria zdjęć)
Na przedostatnią sierpniową sobotę narzekać nie powinniśmy. Pogoda dla handlu pod chmurką wymarzona, a gości naprawdę sporo.

Wakacje dobiegają końca, rodzimi turyści opuszczają Podhale, na najpiękniejszym w Polsce targu znów przeważają klienci zza naszej południowej granicy. Dziś już po godzinie 9 parkingi po południowej stronie naszego placu były pełne, szybko zapełniały się również te od północy, a na Waksmundzkiej trzeba było chwilę postać w korku.

Mamy nadzieję, że tak będzie również podczas dwóch ostatnich sierpniowych jarmarków, zwłaszcza, że pogoda brzydkich figli płatać nie powinna. A potem będziemy już z utęsknieniem wyglądać jesiennego sezonu.

Najbliższy czwartek - jak zapowiadają synoptycy - słoneczny i ciepły - 25 stopni, w sobotę jeszcze cieplej - 27 kresek, choć przelotnie może pokropić.

Naszym kupcom - jak zawsze - życzymy dobrych utargów.


Co u nas nowego
Jarmark ze słońcem i „Gazetą Targową” (galeria zdjęć)
Skromnie pod względem gości, ale za to przy pięknej pogodzie - tak wyglądał na naszym jarmarku czwarty styczniowy czwartek.
Styczniowa sobota wreszcie z gośćmi (galeria zdjęć)
Wreszcie poprawa pogody, a więc i więcej gości. Powodów do narzekania na dzisiejsze handlowanie nasi kupcy mieć nie powinni.
Połowa stycznia za nami (galeria zdjęć)
Choć jarmark nadal skromny, to jednak gości już więcej niż na początku stycznia. I wreszcie nie lało nam na głowy.
DOJAZD DO TARGOWICY
^