Ładowanie...

Sobotni goście dopisali (galeria zdjęć)

Sobotni goście dopisali (galeria zdjęć)
Po słabym czwartku, dobra sobota. Tak, jak się spodziewaliśmy, gości dziś na naszym jarmarku całkiem sporo.

Choć pogoda nie rozpieszcza - zimno i wietrznie, dobrze chociaż, że nie pada - klienci na aurę zdają się nie zważać. Na naszych parkingach sporo samochodów - również tych ze słowackimi rejestracjami, w alejkach ruch, a wielu gości opuszcza nasz jarmark z torbami pełnymi zakupów.

Oczywiście nie można czynić porównań z jesiennym sezonem sprzed pandemii, bo na takowy przyjdzie pewnie jeszcze długo poczekać, niemniej powodów do narzekania nasi kupcy dzisiaj mieć nie powinni.

Jak zawsze, życzymy im dobrych utargów, a gościom - udanych zakupów.

Tradycyjnie przypominamy o niedzielnej giełdzie samochodowej i targach staroci. Ma być trochę cieplej, wiatr też słabszy, a i deszcz - według synoptyków - jutro nie grozi.


Co u nas nowego
Bez deszczu i z żołnierzami (galeria zdjęć)
Jutro - według kalendarza - pierwszy dzień jesieni, my natomiast z utęsknieniem wyczekujemy jesiennego sezonu handlowego.
Jesienny sezon za pasem (galeria zdjęć)
Coraz więcej na naszym jarmarku zniczy i wiązanek, co oznacza, że sezon jesienny zbliża się wielkimi krokami, a nasi goście myślą już o 1 listopada. Dziś znowu ich nie brakowało.
Słowaccy goście nie zawiedli (galeria zdjęć)
Dziś Matki Boskiej Bolesnej, patronki Słowacji, a więc święto u naszych południowych sąsiadów. I tak, jak się spodziewaliśmy, słowackich gości na naszym jarmarku naprawdę sporo.
^