Ładowanie...

Sypie, sypie, sypie (galeria zdjęć)

Sypie, sypie, sypie (galeria zdjęć)
Zarówno kupców, jak i gości na naszym jarmarku całkiem sporo, jak na taką kurzawę, jaką natura obdarza nas od kilku dni. Narzekaliśmy w ostatnich latach na szarobure zimy, no to teraz mamy prawdziwą.

Humory na naszym placu jak zwykle różne, coraz częściej nasuwa się refleksja, że to sprawa indywidualnych charakterów. Bo gdy jedni narzekali na zasypane alejki i brak klientów, drudzy przeciwnie - chwalili, że w nocy wykonano kawał dobrej roboty i plac wygląda naprawdę przyzwoicie, a z klientami - jak na takie zamiecie - wcale nie najgorzej. Optymistów - co cieszy - było dziś znacznie więcej.

Pierwszy sobotni w tym roku jarmark trwa, śnieg sypie, a my jak zawsze życzymy wszystkim jak największego utargu.


Co u nas nowego
Pierwszy dzień wiosny (galeria zdjęć)
Piękną, słoneczną pogodą przywitał nas i naszych gości pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Aura do handlu pod chmurką - wymarzona.
Coraz więcej oznak wiosny (galeria zdjęć)
Choć pogoda z prawdziwą wiosną dziś wiele wspólnego nie miała, to jednak gości na naszym jarmarku sporo, a to znak, że do wiosennego handlowego sezonu coraz bliżej. Coraz więcej też na naszym targu sadzonek i kwiatów, czyli kolejna wiosenna oznaka.
Czwartek pod znakiem jubileuszu (galeria zdjęć)
Swój skromny jubileusz świętuje dziś „Gazeta Targowa”. To jej 40. wydanie, przypomnijmy, pierwszy numer naszego wydawnictwa, którego celem jest promowanie najpiękniejszego w Polsce jarmarku, ukazał się w „Tygodniku Podhalańskim” 14 września 2017 roku.
DOJAZD DO TARGOWICY
^