Ładowanie...

Uff, jak gorąco (galeria zdjęć)

Uff, jak gorąco (galeria zdjęć)
Na brak gości w przedostatnią czerwcową sobotę narzekać nie możemy. Choć upał trochę dokuczał, na naszym jarmarku zjawili się znowu i miejscowi klienci, i trochę rodzimych turystów, byli też nasi sąsiedzi zza południowej granicy.

Oczywiście liczby odwiedzających nas gości nie sposób porównać do tej z czasów sprzed pandemii koronawirusa, niemniej nie ma dziś wśród naszych kupców narzekania. Ich samych też zresztą jest więcej, przybywa stoisk na północnej stronie targu.

Jarmark się obudził i nie pozostaje nam nic innego, jak patrzyć w przyszłość z optymizmem, bo przecież gorzej niż było przez ostatni rok - być już nie może.

Jutro synoptycy zapowiadają nam pogodę podobną do dzisiejszej, a my serdecznie zapraszamy na niedzielną giełdę samochodową i targi staroci.


Co u nas nowego
Sobota jak marzenie (galeria zdjęć)
Południowy parking pełny, ulicą Targową trudno przejść, goście polscy i słowaccy tak w głównych, jak i w bocznych alejkach. Jeżeli strasząca nas od rana pogoda psikusa nie spłata, to na przedostatnią majową sobotę nikt z naszych kupców nie powinien narzekać.
Dobra passa trwa (galeria zdjęć)
O odrabianiu strat poniesionych w czasie pandemii nikt z nas oczywiście nie marzy, niemniej nasz jarmark znowu - jak przed laty - tętni życiem.
Powrót do przeszłości (galeria zdjęć)
Alejki pełne gości, gwar, język słowacki mieszający się z polskim i korki przy wjeździe - nasz jarmark w drugą sobotę maja wreszcie taki, jak przed laty.
^