Ładowanie...

Wakacje na półmetku (galeria zdjęć)

Wakacje na półmetku (galeria zdjęć)
Piękną pogodą przywitał nas pierwszy dzień sierpnia. Gości na naszym jarmarku więcej niż w miniony czwartek, liczymy, że z biegiem dnia jeszcze ich przybędzie.

Wakacje na półmetku. Rano w pierwszą sierpniową sobotę przeważali polscy turyści, około godziny 10 już jednak na parkingi wjeżdżało coraz więcej samochodów z rejestracjami naszych słowackich sąsiadów. Oczywiście nie można tego ruchu porównywać z tym sprzed pandemii koronawirusa, niemniej i tak nasi kupcy nie narzekali, ciesząc się z każdego klienta.

Jak zawsze życzymy im dobrego utargu, a turystów zapraszamy na najpiękniejszy w Polce jarmark. Zakupy u nas - na potężnym terenie pod gołym niebem - na pewno znacznie bardziej bezpieczne niż w sklepach.
Co u nas nowego
W oczekiwaniu na gości (galeria zdjęć)
Piękny, słoneczny poranek i porannych gości znacznie więcej niż przedwczoraj - mamy nadzieję, że trzecia wrześniowa sobota wreszcie da naszym kupcom trochę uśmiechu.
I znów rozczarowanie (galeria zdjęć)
Po w miarę - jak na czas pandemii - dobrej sobocie, kolejny fatalny czwartek. Nie dość, że bez gości, to jeszcze pod szarym, smutnym, straszącym burzą niebem.
Wreszcie trochę uśmiechu (galeria zdjęć)
W końcu na naszym jarmarku troszkę uśmiechu. Pogoda piękna, a gości wreszcie więcej niż w ostatnich tygodniach.
^