Ładowanie...

Wciąż pod znakiem śniegu (galeria zdjęć)

Wciąż pod znakiem śniegu (galeria zdjęć)
Prawie cały styczeń - jak pokazują prognozy - upłynie nam pod znakiem słabszych lub silniejszych opadów śniegu. Na naszym jarmarku praca przy jego usuwaniu wre.

Gości - jak zazwyczaj na początku roku - niewielu, większość handlu grupuje się więc przy głównych alejach. Te wyglądają przyzwoicie - odśnieżaniem zajmują się aż trzy firmy, które zapewne do końca miesiąca na brak zajęcia nie będą narzekać.

Sam dzisiejszy jarmark skromny, wśród samochodów więcej rodzimych rejestracji. Jak zwykle na gości słowackich liczyć będziemy w sobotę. Oczywiście pod warunkiem, że aura nie zniechęci ich do podróży na najpiękniejszy polski targ.


Co u nas nowego
Pierwszy dzień wiosny (galeria zdjęć)
Piękną, słoneczną pogodą przywitał nas i naszych gości pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Aura do handlu pod chmurką - wymarzona.
Coraz więcej oznak wiosny (galeria zdjęć)
Choć pogoda z prawdziwą wiosną dziś wiele wspólnego nie miała, to jednak gości na naszym jarmarku sporo, a to znak, że do wiosennego handlowego sezonu coraz bliżej. Coraz więcej też na naszym targu sadzonek i kwiatów, czyli kolejna wiosenna oznaka.
Czwartek pod znakiem jubileuszu (galeria zdjęć)
Swój skromny jubileusz świętuje dziś „Gazeta Targowa”. To jej 40. wydanie, przypomnijmy, pierwszy numer naszego wydawnictwa, którego celem jest promowanie najpiękniejszego w Polsce jarmarku, ukazał się w „Tygodniku Podhalańskim” 14 września 2017 roku.
DOJAZD DO TARGOWICY
^