Ładowanie...

Wiosenny sezon rozpoczęty (galeria zdjęć)

Wiosenny sezon rozpoczęty (galeria zdjęć)
Tak, jak mogliśmy się spodziewać - zwłaszcza że prognozy pogody na dziś były wręcz wymarzone - wreszcie na naszym jarmarku rzesze gości. Stwierdzenie, że wiosenny sezon handlowy wreszcie rozpoczęty, nie będzie chyba na wyrost.

Do Świąt Wielkanocnych jeszcze miesiąc, ale już dziś - przy pięknej, słonecznej aurze - alejki były pełne. Na parkingu przy ul. Targowej wolnych miejsc nie było już po godzinie 9, z minuty na minutę przybywało samochodów również po północnej stronie placu. Przeważały rejestracje słowackie, ale też sporo polskich i kilka niemieckich, czeskich, węgierskich.

Jak zwykle życzymy naszym kupcom udanego handlowania i dużych utargów, mamy też dobre wieści jeśli chodzi o pogodę na przyszły tydzień. W czwartek co prawda ochłodzenie do 3 stopni, ale słonecznie, sobota natomiast podobna do dzisiejszej - bardzo dużo słońca i plus 9 stopni. Klientów nie powinno więc nam brakować.


Co u nas nowego
Kolejny jarmark w dobie pandemii (galeria zdjęć)
Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że jarmark dziś całkiem spory. To jednak tylko pierwsze wrażenie, gdy dzisiejsze zdjęcia porówna się z tymi wykonanymi w pierwsze lipcowe soboty w ubiegłych latach.
Pierwsza letnia sobota (galeria zdjęć)
Gości w pierwszą sobotę kalendarzowego lata od rana na naszym jarmarku troszkę więcej niż w miniony czwartek, liczymy, że z biegiem dnia będzie ich przybywać.
Smutne powitanie lata (galeria zdjęć)
Piękna pogoda towarzyszyła pierwszemu w tym roku letniemu jarmarkowi. Słowackich gości na najpiękniejszym w Polsce placu targowym w ostatni czerwcowy czwartek wciąż niestety mało.
^