Ładowanie...

Wiosenny sezon rozpoczęty (galeria zdjęć)

Wiosenny sezon rozpoczęty (galeria zdjęć)
Tak, jak mogliśmy się spodziewać - zwłaszcza że prognozy pogody na dziś były wręcz wymarzone - wreszcie na naszym jarmarku rzesze gości. Stwierdzenie, że wiosenny sezon handlowy wreszcie rozpoczęty, nie będzie chyba na wyrost.

Do Świąt Wielkanocnych jeszcze miesiąc, ale już dziś - przy pięknej, słonecznej aurze - alejki były pełne. Na parkingu przy ul. Targowej wolnych miejsc nie było już po godzinie 9, z minuty na minutę przybywało samochodów również po północnej stronie placu. Przeważały rejestracje słowackie, ale też sporo polskich i kilka niemieckich, czeskich, węgierskich.

Jak zwykle życzymy naszym kupcom udanego handlowania i dużych utargów, mamy też dobre wieści jeśli chodzi o pogodę na przyszły tydzień. W czwartek co prawda ochłodzenie do 3 stopni, ale słonecznie, sobota natomiast podobna do dzisiejszej - bardzo dużo słońca i plus 9 stopni. Klientów nie powinno więc nam brakować.


Co u nas nowego
Udana, słoneczna sobota (galeria zdjęć)
Powodów do narzekania dziś mieć nie powinniśmy - alejki pełne gości.
Sobota znów przegrała z czwartkiem (galeria zdjęć)
Gości na naszym jarmarku dziś sporo, choć dwa dni temu było ich więcej. Mijający tydzień zdaje się znowu potwierdzać tezę o wakacyjnej przewadze czwartków nad sobotami.
Alejki wreszcie pełne (galeria zdjęć)
Na drugi sierpniowy czwartek narzekać nie wypada. Alejki pełne gości, szczerze życzymy, by ich liczba przełożyła się na utarg naszych kupców.
DOJAZD DO TARGOWICY
^