Ładowanie...

Wiosenny sezon rozpoczęty (galeria zdjęć)

Wiosenny sezon rozpoczęty (galeria zdjęć)
Tak, jak mogliśmy się spodziewać - zwłaszcza że prognozy pogody na dziś były wręcz wymarzone - wreszcie na naszym jarmarku rzesze gości. Stwierdzenie, że wiosenny sezon handlowy wreszcie rozpoczęty, nie będzie chyba na wyrost.

Do Świąt Wielkanocnych jeszcze miesiąc, ale już dziś - przy pięknej, słonecznej aurze - alejki były pełne. Na parkingu przy ul. Targowej wolnych miejsc nie było już po godzinie 9, z minuty na minutę przybywało samochodów również po północnej stronie placu. Przeważały rejestracje słowackie, ale też sporo polskich i kilka niemieckich, czeskich, węgierskich.

Jak zwykle życzymy naszym kupcom udanego handlowania i dużych utargów, mamy też dobre wieści jeśli chodzi o pogodę na przyszły tydzień. W czwartek co prawda ochłodzenie do 3 stopni, ale słonecznie, sobota natomiast podobna do dzisiejszej - bardzo dużo słońca i plus 9 stopni. Klientów nie powinno więc nam brakować.


Co u nas nowego
Znów tłumna majowa sobota (galeria zdjęć)
Trwa odrabianie strat po czwartku. Mamy nadzieję, że się uda, bo w alejkach znów tłok.
Targ w strugach deszczu (galeria zdjęć)
Do radości powodu dziś nie mamy. Padający non stop deszcz skutecznie odstraszył klientów przed odwiedzeniem naszego jarmarku.
Jutro z „Tygodnikiem Podhalańskim” - 45. numer „Gazety Targowej”
Jutro (czwartek, 23 maja) w „Tygodniku Podhalańskim” kolejne, 45. już wydanie naszej „Gazety Targowej”.
DOJAZD DO TARGOWICY
^