Ładowanie...

Za gorąco (galeria zdjęć)

Za gorąco (galeria zdjęć)
No i pokonał nas dzisiejszy upał. I gości znacznie mniej, niż ostatnio, i my mieliśmy momentami dość.

Nasi kupcy w komplecie, towaru masa, promocji zresztą też, kto więc wybrał się na nasz jarmark na zakupy, na pewno był z nich zadowolony. Niemniej niewielu tych klientów w ostatni czerwcowy czwartek było, bo i ostrzeżeń przed wychodzeniem z domu w mediach nie brakowało. I nie dziwota, momentami termometry pokazywały 35 stopni.

Na szczęście to już koniec, od jutra wreszcie chłodniej. W sobotę i niedzielę - jeśli wierzyć synoptykom - temperatura oscylować ma w granicach 23 - 24 kresek, więc o 10 - 11 mniej niż dziś, za to słonecznie będzie nadal.

Możemy więc chyba liczyć na gości zarówno podczas sobotniego jarmarku, jak i niedzielnej giełdy samochodowej, bo pogoda na zakupy pod chmurką będzie wymarzona.


Co u nas nowego
Sobota jak marzenie (galeria zdjęć)
Południowy parking pełny, ulicą Targową trudno przejść, goście polscy i słowaccy tak w głównych, jak i w bocznych alejkach. Jeżeli strasząca nas od rana pogoda psikusa nie spłata, to na przedostatnią majową sobotę nikt z naszych kupców nie powinien narzekać.
Dobra passa trwa (galeria zdjęć)
O odrabianiu strat poniesionych w czasie pandemii nikt z nas oczywiście nie marzy, niemniej nasz jarmark znowu - jak przed laty - tętni życiem.
Powrót do przeszłości (galeria zdjęć)
Alejki pełne gości, gwar, język słowacki mieszający się z polskim i korki przy wjeździe - nasz jarmark w drugą sobotę maja wreszcie taki, jak przed laty.
^