Ładowanie...

Aktualności

Ostatnia sobota lipca (galeria zdjęć)
2020-07-25
Piękną, słoneczną pogodą przywitała gości naszego jarmarku ostatnia lipcowa sobota.
Sierpień za pasem (galeria zdjęć)
2020-07-23
Już tylko dwa lipcowe jarmarki i wejdziemy w drugi wakacyjny miesiąc. Czy sierpień okaże się lepszy od lipca - pokaże czas.
W deszczu i z kamerą (galeria zdjęć)
2020-07-16
Deszczowo i skromnie pod względem gości - tak zaczął się na naszym jarmarku trzeci lipcowy czwartek.
Niepokój o słowackiego klienta (galeria zdjęć)
2020-07-11
Turystów z całej Polski i słowackich gości - a więc naszych głównych klientów - trochę na nasz jarmark w drugą lipcową sobotę przyjechało, niemniej o takiej ich liczbie, jak przed pandemią koronawirusa trudno marzyć. Wśród naszych kupców pojawiły się też pogłoski o możliwości ponownego zamknięcia granicy przez naszych południowych sąsiadów. Na razie na szczęście to tylko pogłoski.
Jarmark w lipcowym słońcu (galeria zdjęć)
2020-07-09
Drugi czwartek lipca za nami. Pogoda znów się udała - pracowaliśmy w pięknym, lipcowym słońcu. To natomiast, czy dzień uśmiechnął się do naszych kupców - będzie wiadomo po podliczeniu dzisiejszych utargów, choć oczywiście na powrót do normalności i sytuacji sprzed pandemii długo nam jeszcze przyjdzie poczekać.
Kolejny jarmark w dobie pandemii (galeria zdjęć)
2020-07-04
Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że jarmark dziś całkiem spory. To jednak tylko pierwsze wrażenie, gdy dzisiejsze zdjęcia porówna się z tymi wykonanymi w pierwsze lipcowe soboty w ubiegłych latach.
Pierwsza letnia sobota (galeria zdjęć)
2020-06-27
Gości w pierwszą sobotę kalendarzowego lata od rana na naszym jarmarku troszkę więcej niż w miniony czwartek, liczymy, że z biegiem dnia będzie ich przybywać.
Smutne powitanie lata (galeria zdjęć)
2020-06-25
Piękna pogoda towarzyszyła pierwszemu w tym roku letniemu jarmarkowi. Słowackich gości na najpiękniejszym w Polsce placu targowym w ostatni czerwcowy czwartek wciąż niestety mało.
Słowackich gości wciąż jak na lekarstwo (galeria zdjęć)
2020-06-18
Najpiękniejszy w Polsce jarmark w Nowym Targu wciąż liże rany po załamaniu, które przyszło wraz z pandemią koronawirusa. I niestety, ta sytuacja może długo potrwać.
Nadzieja wróciła (galeria zdjęć)
2020-06-13
Granice dziś od północy otwarte, a na naszym jarmarku pierwsi - tak długo wyczekiwani - słowaccy klienci.
^